Новий виклик для проектувальників ПП КІПЦ «БРАНДМАУЕР»

Проектування автоматичних систем пожежної безпеки у МФК «Ermolaev Center»

У грудні 2020 року в самому центрі Дніпра було розпочато будівництво амбітного багатофункціонального комплексу Ermolaev Center. За словами архітекторів проекту – Сергія Філімонова та Наталії Каширіної, цей комплекс перетворить частину міста, що примикає до Катеринославського бульвару, на український Лондон-Сіті. Реалізує проект компанія-девелопер Alef Estate. Проектування автоматичних систем пожежної безпеки цього об’єкта забезпечує ПП КІПЦ «БРАНДМАУЕР».

Будівництво МФК Ermolaev Center є продовженням перетворення даної частини міста, в межах якої, такі МФК як Cascade Plaza, Босфор, Енігма задали надзвичайно високий рівень якості міської архітектури та комфортного життя. МФК Ermolaev Center стане новим рівнем сучасної урбаністичної архітектури не тільки для Дніпра, але і для всієї України.

МФК, Проектирование автоматических систем пожарной безопасности, Проектування автоматичних систем пожежної безпеки
У таких амбітних проектах надзвичайно важливим і водночас дуже складним елементом успішної реалізації задуманого є забезпечення його безпеки та надійності у всіх аспектах. Йдеться про підготовку об’єкта до надзвичайних ситуацій, наприклад, до пожеж та захисту від таких.

Професіоналізм наших інженерів-проектувальників був оцінений девелопером. В результаті проведеного тендеру саме наша організація отримала право на проектування автоматичних систем пожежної безпеки. У свою чергу, ми високо цінуємо довіру надану найбільшою компанією-девелопером Alef Estate нашої компанії – ПП КІПЦ «БРАНДМАУЕР».

Професіоналізм починається з того, що перед стартом процесу проектування потрібно ясно бачити мету своєї роботи. В даному випадку, основні цілі проектованої системи протипожежного захисту – захистити людей, скоротити час відновлення та захистити власність. Ось кілька кроків, яким йдуть наші інженери, щоб досягти всіх цих цілей. В результаті отримуємо такий протипожежний захист, який ідеально відповідає потребам замовника.

Проектування автоматичних систем пожежної безпеки. П’ять кроків до успіху


Крок перший: забезпечення дотримання нормативних актів

Що в першу чергу потрібно враховувати під час розробки нової схеми протипожежного захисту? Дотримання ДСТУ, БНіП, технічних регламентів та інших нормативно-правових документів. Компетентні інженери мають орієнтуватися у правовому полі.

Крок другий: рішення для виявлення пожежі

Нова система протипожежного захисту має надати найкращі можливості виявлення вогнища займання. Нові технології дозволяють сучасним пристроям стати набагато розумнішими і точно розрізняти низький і високий рівень небезпеки. У надзвичайній ситуації вирішальну роль можуть зіграти навіть кілька хвилин.

Крок третій: пожежні сповіщувачі

Пожежна сигналізація – незамінний інструмент на будь-якому об’єкті та, безумовно, найважливіша частина автоматичної системи протипожежного захисту. Сигналізація попереджає людей усередині вашої будівлі. Але, що не менш важливо, вони у свою чергу попереджають персонал служби ДСНС, якому необхідно якнайшвидше відреагувати на ситуацію. Цей момент слід обов’язково враховувати: люди повинні розуміти, що їм загрожує.

Крок четвертий: гасіння пожежі

Коли спрацьовує сигналізація, вона включає автомати пожежогасіння, призначені, як мінімум, для стримування спалаху доти, доки його не загасять. Автоматична спринклерна система пожежогасіння – найпоширеніша форма придушення пожежі. Але тут слід пам’ятати, що універсальних рішень немає.

Крок п’ятий: обслуговування обладнання

Жодна система протипожежного захисту не буде максимально ефективною, якщо її регулярно не обслуговувати. Профільні фахівці повинні перевіряти обладнання не рідше ніж один раз на рік.

 ПП КІПЦ «Брандмауер»

здійснює не тільки проектування автоматичних систем пожежної безпеки, а й надає повний комплекс послуг з їх тестування, монтажу та обслуговування. Ми використовуємо інженерні ноу-хау та багаторічний досвід роботи у сфері пожежної безпеки для захисту вашої житлової чи комерційної нерухомості.

Важливо пам’ятати, що ігнорування правил пожежної безпеки може спричинити непоправні наслідки. Не слід нехтувати навіть незначними елементами (наприклад, таблички, що світяться, або плани евакуації). Пам’ятайте, у таких важливих питаннях дрібниць не буває.

Проектування автоматичних систем пожежної безпеки, а також їх комплексний монтаж – це складний та відповідальний процес. Довірте його спеціалістам нашої організації. Системи пожежної сигналізації та оповіщення, пожежогасіння та димовидалення є в портфоліо нашої компанії.

Звертайтеся в ПП КІПЦ «Брандмауер» – завдання буде реалізовано на вашому об’єкті професійно і не виходячи за зазначені рамки терміну та кошторису.

Проектирование автоматических систем пожарной безопасности, Проектування автоматичних систем пожежної безпеки

Перейти на головну сторінку.