Системи контролю доступу

Проектирование и монтаж
Системи контролю доступу – це електронні рішення для забезпечення безпеки, які встановлюються для керування потоком людей усередині, навколо та поза будівлями. Будучи найбільшим постачальником рішень для безпеки ПП КІПЦ «Брандмауер» пропонує новітні технології контролю доступу, включаючи безконтактні зчитувачі, системи доступу картами та біометричний контроль доступу (розпізнавання відбитків пальців). Наша компанія пропонує повну підтримку від розробки проектної документації до запуску системи “під ключ”. Для будь-якої вашої потреби ми можемо знайти рішення, незалежно від типу вашого бізнесу з урахуванням усіх ризиків та вкладаючись у певний бюджет. Ми враховуємо використання приміщень, щоб система залишалася ефективною та зручною для користувачів. Щоб бути дійсно ефективними, всі наші системи розробляються індивідуально.

Види систем контролю доступу

ПП КІПЦ «Брандмауер» пропонує такі системи контролю доступу:

  • однодверні
  • мережеві

Системи контролю доступу можуть бути простими, як однодверні системи. Зазвичай вони призначені для об’єктів малого бізнесу та приватних осіб. Найчастіше вони комплектуються домофоном з панеллю виклику (за бажанням антивандальної замовника) і електромеханічним замком, підключеним до нього. Такі системи дешеві, надійні та з успіхом виконують свої функції.

Мережеві системи контролю доступу – це інший рівень вирішення проблеми контролю доступу. Такі системи застосовуються у великих житлових чи комерційних проектах. Вони можуть змінюватись від одного домофону до понад сотні одиниць і можуть бути пов’язані через власні комп’ютерні мережі клієнтів. Також ці системи дозволяють віддаленим приміщенням підключатися до системи за допомогою модемних з’єднань. Ми можемо встановити будь-яку кількість бездротових контролерів, зчитувачів, електрозамків та турнікетів для задоволення будь-яких потреб. У цих системах контролю доступу можливе встановлення програмного забезпечення для контролю робочого часу та збору іншої статистики трафіку. Звичайно ж, такі сучасні системи мають можливість інтеграції із системою безпеки (охоронно-пожежною сигналізацією, відеоспостереженням, пультовою охороною).

Сучасні системи контролю доступу пропонують комплексне вирішення багатьох завдань, оскільки можуть бути інтегровані з існуючими системами безпеки. Але таку сукупність складних інженерно-технічних завдань можуть вирішити лише висококваліфіковані фахівці. Звертайтеся до професіоналів ПП КІПЦ «Брандмауер» і ми подбаємо про ефективне, швидке та економічне вирішення вашого завдання.

Перейти на головну сторінку.