Охоронна сигналізація

Встановлення, обслуговування та моніторинг

ПП КІПЦ «Брандмауер» пропонує комплексний підхід до встановлення систем охоронної сигналізації для об’єктів промислового, громадського та іншого призначення всіх категорій складності. Наша компанія надасть вам доступ до найновіших технологій у системах сигналізації для бізнесу та приватних осіб від всесвітньо відомих виробників обладнання, а також запропонує економічно ефективні рішення, що відповідають усім вашим вимогам. Сучасні підходи до охорони майна дозволяють надійно захистити будинки та квартири, офіси та магазини, гаражі та дачі, периметр ділянок. Наша команда спеціалістів пропонує повну підтримку, від розробки проектної документації та постачання обладнання з наступним монтажем системи до тестування та технічного обслуговування охоронної сигналізації. Також наша компанія здійснює цілодобовий моніторинг системи через центр прийому тривог, що гарантує миттєве реагування охоронними структурами, з якими ми співпрацюємо. Ми поставимо на пульт спостереження обладнання, навіть якщо воно було встановлено іншою компанією.

Типи пожежної сигналізації

ПП КІПЦ «Брандмауер» пропонує три основні типи охоронної сигналізації, що визначаються вашими потребами:

  • провідна
  • бездротова
  • периметральна

Дротова охоронна сигналізація – це надійний та економічно ефективний вибір. Вона широко використовується на об’єктах різного типу. У мінімальний набір обладнання входять охоронна централь, пульт управління, джерело безперебійного живлення (ДБЖ), кабельна мережа і, звичайно, охоронні сповіщувачі різних типів (датчики відкриття, руху і т.д.).

Бездротові системи сигналізації є одним із найбільш значних досягнень у сфері безпеки. Використовуючи новітні рішення для охоронних сигналізацій, бездротові системи пов’язані з мобільними телефонами для віддаленого доступу. Ці системи безпеки мають більш ніж подвоєний діапазон основних провідних систем, тому ідеально підходять для віддалених чи ізольованих будівель. Прості в установці, портативні, що не потребують змін в інфраструктрі об’єкта, бездротові системи сигналізації можуть бути запущені в найкоротші терміни. Це сучасне вирішення ваших потреб у захисті.

Периметральна сигналізація охорони призначена для охорони периметра об’єкта. Будинок, склад чи навіть завод будуть під надійним захистом. Така сигналізація проектується в залежності від площі території, що охороняється і також може комплектуватися GSM модулем бездротового зв’язку і бездротовими ІЧ бар’єрами.

Професійний підхід до проектування та монтажу систем охоронної сигналізації багато в чому визначає їх надійність, ефективність та тривалий термін експлуатації. Вибираючи ПП КІПЦ «Брандмауер» для своїх потреб у галузі безпеки ви обираєте фахівців з багаторічним досвідом роботи в галузі охоронних сигналізацій, які мають неперевершені знання та орієнтовані на клієнта.

Перейти на главную страницу.