Системи димовидалення

Проектування, монтаж, обслуговування

Димовидалення – це складний процес, що використовує різні методи управління розповсюдженням диму та його видаленням. Системи димовидалення, які монтує ПП КІПЦ «Брандмауер», пропонують рішення на об’єктах будь-якого призначення та всіх категорій складності. Вони призначені для виявлення та видалення продуктів горіння та термічного розкладання та запобігання їх розповсюдженню, тим самим забезпечуючи захист людей від впливу цих факторів пожежі.

Наша компанія може запропонувати вам свої послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем димовидалення будь-якої складності. Також наші фахівці проконсультують замовника при виборі тієї чи іншої системи щодо її доцільності застосування, економічності та зручності в експлуатації, взаємодії із системами пожежної сигналізації та активного пожежогасіння. Останній момент особливо важливий, у контексті того, що не будь-яка система активного пожежогасіння може працювати пов’язано із системою димовидалення.

Типи систем димовидалення

Системи димовидалення поділяються на:

  • статичні
  • динамічні

Статичні системи доступніші за вартістю. Вони лише локалізують дим, відключаючи системи вентиляції та кондиціювання. Таким чином, вони перешкоджають поширенню диму та продуктів горіння вентиляційними каналами.

Динамічні системи складніші і, по суті, є системами припливно-витяжної вентиляції. Вони служать для видалення диму та отруйних газів із приміщень та надходження свіжого повітря. Запуск системи здійснюється від димових пожежних сповіщувачів. Проектування систем димовидалення може мати на увазі використання вже наявних вентиляційних шахт. Але для динамічних систем димовидалення, а особливо зі штучним спонуканням, рекомендується створювати спеціальні комунікації, сконструйовані з вогнестійких матеріалів. У таких випадках димовидалення та вогнезахист об’єкта будуть найбільш ефективними.

У цілому, на димовидалення впливає дуже багато чинників, а відсутність чи несправне стан системи димовидалення є загрозою життю і здоров’я людей об’єкті. Тому, проектування та монтаж таких систем варто довіряти тільки профільним спеціалістам з ПП КІПЦ «Брандмауер».

Перейти на головну сторінку.