Модульные резервуары

Модульні резервуари

ПП КІПЦ «Брандмауер» є одним із провідних постачальників нових систем якісного обладнання для галузі пожежної безпеки. Необхідною частиною будь-якої такої системи є емкость для зберігання запасу води. Наша компанія представляє на ринку України сертифіковані модульні резервуари для зберігання рідин.

Модульні резервуари — це така форма зберігання, в якій деталі з листового металу особливої ​​форми в бажаних обсягах кріпляться другу до другу за допомогою болтів.

Модульний стальний резервуар — простий і довговічний спосіб зберігання рідини. Вони швидко і легко монтуються, завдяки спеціальному кріпленню та четким інструкціям зі збірки. При бажанні деталі можна замінити незалежно друг від друга. Сварка не потрібна. Резервуар ніколи не вступає в реакцію з рідиною, що в ньому міститься.

Типи модульних резервуарів

ПП КІПЦ «Брандмауер» пропонує резервуары таких типів:

  • для питної води
  • для технічної води
  • для слабоагресивних рідин

Відповідно, залежно від рідини, яка зберігатиметься в резервуарі, а також від умов експлуатації модулі виготовляються з наступних матеріалів:

  • нержавіюча сталь (AISI 304 – 316)
  • оцинкований лист
  • чорний метал, фарбований порошковою фарбою
  • метал з термопластичним покриттям.

Обслуговування, перевірка та очищення ємностей

Модульні резервуари розроблені та виготовлені для тривалого зберігання рідин. У тому числі й слабоагресивних. Тому, щоб забезпечити безпечну експлуатацію та належний рівень гігієни резервуара, необхідно виконувати регулярні перевірки та технічне обслуговування.

Мінімальні вимоги до технічного обслуговування:
✅ перевірка затягування болтів не менше ніж один раз за шість місяців
✅ чищення внутрішньої поверхні ємності не менше ніж один раз за дванадцять місяців.

Крім цього, необхідно перевіряти рівень і якість води, що зберігається. Якщо вода в резервуарі не використовується протягом тривалого часу, необхідно злити накопичену воду перед використанням ємності.

Виробництво

Усі листові модульні одиниці та комплектуючі (метизи, прокладки, заглушки і т.д.) виготовляються в Туреччині на заводі компанії GÖKSUN A.Ş,.

ПП КІПЦ «Брандмауер» є авторизованим дилером продукції GÖKSUN A.Ş, в Україні, що гарантує адекватну ціну та високу якість від безпосереднього виробника цієї продукції.

Тип товару “Модульні резервуари” сертифікований за ISO 9001:2008.

Отримати безкоштовну конультацію та обговорити деталі замовлення можна з провідним менеджером, натиснувши на кнопку нижче.

ПП КІПЦ «Брандмауер» – комплексне вирішення систем пожежної безпеки.

Перейти на головну сторінку.