Системи пожежогасіння

Проектування, монтаж, обслуговування

ПП КІПЦ «Брандмауер» проектує та проводить монтаж автоматичного пожежогасіння, що найбільш підходить для вашого об’єкта. Це ефективний засіб боротьби з пожежею, призначений для раннього виявлення загоряння та оперативної ліквідації вогню. Якщо система пожежогасіння не може самостійно впоратися із пожежею, вона викликає протипожежну службу МНС. Кожна система має особливості. Ефективність гасіння залежить від правильного вибору типу системи з урахуванням індивідуальних особливостей об’єкта. Але якими б не були ваші вимоги до системи автоматичного пожежогасіння, наша команда фахівців пропонує повну підтримку, від розробки проектної документації з подальшим монтажем системи на об’єктах з різним рівнем ризику пожежної небезпеки до тестування та перевірки системи пожежогасіння. Також змонтовану систему пожежогасіння необхідно вчасно обслуговувати. За відсутності технічного обслуговування установка швидко виходить з ладу. Особливо це стосується водяного пожежогасіння: відбувається окислення, іржавіння та поломка деталей. Наші спеціалісти вирішать і цю проблему. Експлуатаційне обслуговування займає важливе місце у портфелі послуг нашої компанії.

Типи систем пожежогасіння

Автоматичні установки пожежогасіння поділяються за типом вогнегасної речовини:

  • водяна
  • пінна
  • газова
  • порошкова

Кожна із систем має свої плюси та мінуси. Наприклад, у приміщеннях із підвищеною газовою небезпекою заборонено застосовувати водяне пожежогасіння. При неправильній роботі газового гасіння наражаються на небезпеку життя і здоров’я людей. Не всі системи можна використовувати при негативних температурах в зимовий період. Але багаторічний досвід, набутий нашими профільними фахівцями, дозволяє правильно визначити потрібний тип автоматичної установки пожежогасіння, вид вогнегасної речовини та спосіб її подачі у вогнище пожежі, відповідно до діючих державних норм залежно від об’ємно-планувальних рішень об’єкта та параметрів навколишнього середовища. У рамках проектування точно визначається вартість системи та додаткових заходів загалом.

Автоматична система пожежогасіння є основою забезпечення пожежної безпеки об’єкта та водночас технічно складною комплексною системою, яка потребує професійного підходу. Звертайтесь до нас і професіонали ПП КІПЦ «Брандмауер» завжди будуть раді прийти на допомогу.

Перейти на головну сторінку.