Консалтингово-інжинірингові послуги

Одним із напрямків діяльності компанії ПП КІПЦ «Брандмауер» є надання консалтингово-інжинірингових послуг у галузі пожежної безпеки. Основним завданням інженерно-консультаційного забезпечення є аналіз та обґрунтування облаштування об’єкта тими чи іншими системами протипожежного захисту. При цьому використовуються такі нормативні, технічні та організаційно-економічні рішення, які враховують усі ризики та дозволяють оптимізувати матеріальні та тимчасові ресурси.

Багаторічний досвід, набутий нашими фахівцями, гарантують високий експертний рівень наших консультацій. Цей унікальний досвід, отриманий в результаті численних діалогів із замовниками під час вирішення проблем пожежної безпеки на їх об’єктах, вилився в унікальну схему консалтингу, яку ми вам представляємо.

На основі цієї блок-схеми наші профільні фахівці допоможуть задовольнити як типові запити замовника, так і суто специфічні. Це і є клієнтоорієнтований підхід, який є базовою цінністю ПП КІПЦ «Брандмауер». Надаючи консалтингово-інжинірингові послуги, ми допомагаємо нашим клієнтам імплементувати накопичені нами знання та досвід у побудові ефективної системи пожежної та охорони безпеки.

Хочемо також нагадати, що забезпечення пожежної безпеки на підприємствах та в установах будь-якого типу регламентоване законодавством України. Закон покладає на кожного керівника обов’язок щодо забезпечення пожежної безпеки. За недотримання цього на керівника та відповідальних осіб можуть бути накладені адміністративні та/або кримінальні санкції.

З іншого боку, скориставшись нашими консультаційними послугами, ви убезпечите себе від неправомірних штрафів з боку інспекторів Держпожнагляду. А присутність нашого експерта під час перевірки об’єктів, що будуються або вже експлуатуються, унеможливлює спробу скористатися вашою необізнаністю.

Разом із консультаціями наші фахівці надають такі види професійної допомоги у сфері пожежної безпеки:

  • підготовка підприємства до майбутніх перевірок пожежної інспекції
  • проведення правової експертизи наявної документації
  • розробку планів евакуації під час пожежі
  • різні види тренінгів та інших навчальних заходів у сфері пожежної безпеки

Для того, щоб убезпечити своє підприємство від можливих правових та фінансових ризиків, необхідна допомога професіоналів — ПП КІПЦ «Брандмауер».