Відеоспостереження

Встановлення, обслуговування та моніторинг

ЧП КИПЦ «Брандмауер» є одним із провідних постачальників новітніх систем відеоспостереження. Системи відеоспостереження — ефективний інструмент, що допомагає контролювати ситуацію на об’єкті, один із найбільш надійних способів забезпечити охорону своєї власності, а часом навіть життя. Ми можемо надати як комерційні, так і домашні камери, щоб задовольнити всі вимоги щодо безпеки та бюджету. Всі наші послуги надаються висококваліфікованою та досвідченою командою інженерів та монтажників. І якими б не були ваші вимоги до системи відеоспостереження, наші фахівці проведуть повну оцінку ваших приміщень, щоб визначити ідеальну систему відеоспостереження. А наш перелік послуги охоплює все: від проектування та монтажу до ремонту, обслуговування та технічного обслуговування. Ми також здійснюємо цілодобовий моніторинг та інтеграцію відеоспостереження до системи охоронно-пожежної сигналізації.

Типи систем відеоспостереження

ПП КІПЦ «Брандмауер» пропонує такі типи систем відеоспостереження:

  • Одна або кілька камер відеоспостереження
  • IP відеоспостереження
  • Автоматичне розпізнавання номерних знаків (ANPR)
  • Тепловізійні системи

Перший, стандартний тип відеоспостереження організовується за допомогою аналогових камер відеоспостереження, що відрізняються простотою і низькою ціною. У дорожчих проектах використовуються цифрові камери. Аналогові системи використовуються при невеликій кількості контрольованих площ, а цифрові частіше стоять на великих об’єктах. Зняте відео зазвичай записується на цифровий носій.

Сучасні системи IP-відеоспостереження відповідають вимогам комп’ютерного століття, перетворюючи відео та аудіо на електронні дані. Маючи високу гнучкість та конкурентоспроможну ціну, ми можемо запропонувати клієнтам високопродуктивні IP системи відеоспостереження з технологією високої чіткості, які легко інтегруються у існуючі комп’ютерні мережі. Висока роздільна здатність систем IP відеоспостереження більш ніж у п’ять разів краща, ніж аналогове обладнання та відзнятий матеріал має незрівнянно більш високу якість зображення. Зняте відео можна зберігати на хмарних сервісах. Завдяки можливостям віддаленого доступу ви можете увійти в систему на захищеному сервері, щоб переглядати відео в реальному часі на настільних комп’ютерах або портативних мобільних пристроях. Досягнення апаратного забезпечення систем IP відеоспостереження також супроводжуються покращеним аналітичним програмним забезпеченням, що дозволяє вам аналізувати різні дані, отримані з вашого обладнання. І нарешті, завдяки значному прогресу в технологіях, системи IP відеоспостереження все частіше не розглядаються як дорожча альтернатива традиційним аналоговим системам.

Системи відеоспостереження ANPR (автоматичне розпізнавання номерних знаків) є одним із найважливіших досягнень у боротьбі зі злочинністю в останні роки. Технологія ANPR розпізнає та записує реєстраційні номери транспортних засобів. Такі системи можуть працювати в тандемі з камерами відеоспостереження, дозволяючи контролювати все з одного центру керування. Інше захисне обладнання, таке як автоматичні ворота, блокатори та автомобільні шлагбауми, також може бути підключене до систем ANPR для забезпечення більш ефективних заходів безпеки на об’єкті.

Коли видимість погіршується, тепловізійна система відеоспостереження допоможе уникнути надзвичайних ситуацій. Теплові камери вловлюють невидиме теплове випромінювання, випромінюване всіма об’єктами навіть у темряві, що робить їх особливо потужним рішенням для забезпечення безпеки. Також, на відміну від звичайного камерного обладнання, яке може бути обмежене елементами, що блокують відбите світло, теплові камери можуть «бачити» через ці перешкоди, вловлюючи джерела тепла.

Сучасні системи відеоспостереження пропонують більшу гнучкість, оскільки вони можуть бути інтегровані з існуючими системами безпеки, такими як освітлення, пожежна сигналізація та охоронна сигналізація. Такі масштабні завдання можуть вирішувати лише професіонали.
ПП КІПЦ «Брандмауер» – комплексне рішення для систем відеоспостереження … для повного спокою.

Перейти на головну сторінку.