Пожежна сигналізація

Встановлення, обслуговування та моніторинг

Системи пожежної сигналізації від ПП КІПЦ «Брандмауер» пропонують комплексне рішення для об’єктів промислового, громадського та іншого призначення всіх категорій складності. Ці системи призначені для виявлення вогню, диму та моніторингу змін, пов’язаних з горінням.

Якими б не були ваші вимоги до системи пожежної сигналізації, наша команда фахівців пропонує повну підтримку від розробки проектної документації з подальшим монтажем системи пожежної сигналізації на об’єктах з різним рівнем ризику пожежної небезпеки до тестування та перевірки пожежної сигналізації. Повна оцінка ризиків проводиться для точного визначення вимог вашої системи та забезпечення відповідності ваших приміщень останнім галузевим нормам. Наша компанія здійснює спостереження на власному пожежному пульті. Також ми допоможемо відстежувати ваше обладнання, навіть якщо ми його не встановлювали.

Типи пожежної сигналізації

ПП КІПЦ «Брандмауер» пропонує три основні типи пожежної сигналізації:

  • стандартні пожежні сигналізації
  • адресно-аналогові системи пожежної сигналізації
  • бездротова пожежна сигналізація

Економічно ефективний вибір для невеликих приміщень є традиційними пороговими системами пожежної сигналізації. Вони складаються з зазначених зон виявлення, кожна з яких має власний поріг спрацьовування. Вони пов’язані з централізованою панеллю управління, що визначає лише зону пожежі.

Адресно-аналогові та аналогові системи пожежної сигналізації використовують детектори, які точно визначають фактичне розташування будь-якої пожежі, а не цілу зону. Контрольна панель тут є складним обчислювальним приладом, який здійснює безперервне динамічне опитування підключених датчиків, щоб забезпечити ранню індикацію будь-якої поразки (пожежа, задимленість) або стану несправності. Додатково, в адресно-аналогових системах передбачено автокомпенсацію зміни рівня чутливості через вплив зовнішніх факторів до моменту їх усунення обслуговуючою організацією. За мінімальних витрат на кабелі ця система пропонує реальну гнучкість і є кращою системою сигналізації для великих будівель.

Бездротові системи пожежної сигналізації є найновішим обладнанням виявлення пожежі. Це обладнання відповідає чинному стандарту ДСТУ ЕN 54-25:2010. Бездротова пожежна сигналізація пропонує просте та економічно ефективне рішення для захисту просторих приміщень та віддалених будівель. Працюючи від батареї, вона не вимагає кабелі, що робить встановлення цієї системи сигналізації простою та швидкою.

Проектування, правильне конфігурування та монтаж системи пожежної сигналізації багато в чому визначає її надійність, ефективність та тривалий термін експлуатації. Звертайтеся до ПП КІПЦ «Брандмауер» — система протипожежної сигналізації буде реалізована на вашому об’єкті професійно і не виходячи за зазначені рамки терміну та кошторису.

Перейти на головну сторінку.