Проектування систем охоронно-пожежної сигналізації

Системи охоронно-пожежної сигналізації, а також системи відеоспостереження часто об’єднують у єдиний комплекс. Така інтегрована система виконує набагато більше функцій, а також зручна тим, що має загальний центр прийому та обробки сигналів і загальний пульт управління. Але водночас така охоронно-пожежна сигналізація є досить складним програмно-апаратним комплексом. Тому для досягнення максимальної ефективності необхідне професійне проектування систем охоронно-пожежної безпеки.

Фахівці ПП КІПЦ «БРАНДМАУЕР» накопичили великий досвід у розробці та проектуванні даних систем. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам вирішення задачі безпеки об’єктів будь-якої складності за оптимальною ціною, залишаючись при цьому в актуальному нормативному полі. В цьому випадку дуже важливо балансувати на межі необхідної та достатньої конфігурації для вирішення завдань замовника. Зайві матеріали та обладнання призведуть до подорожчання проекту, а необґрунтована мінімізація може призвести до катастрофічних наслідків. Саме тому такий важливий етап вирішення проблеми замовника, як проектування системи, повинні виконувати тільки професіонали, не з чуток знайомі з усіма тонкощами охоронно-пожежних комплексів і систем моніторингу та відеоспостереження.

Складений проект враховує всі особливості об’єкта. Це його призначення та планування, структурні та конструктивні параметри, взаємозв’язки з іншими системами безпеки та інженерії. Відповідно до цього і визначається той оптимальний та збалансований набір контролюючих засобів, який дозволить реалізувати проект без необґрунтованих витрат та без уразливостей у системі захисту.

Інструментарій

Як основну платформу для вирішення поставлених замовником завдань, наша компанія використовує систему автоматизованого проектування AutoCAD.

Замовити проект

Ви можете замовити проект будь-яким зручним для Вас способом. Можна зателефонувати +380 (63) 796 6644 та в телефонному режимі обговорити подробиці замовлення. Або надіслати заявку на проект у довільній формі на електронну пошту info@brandmauer.org.ua

Терміни та ціни

Кожен об’єкт, у якому встановлюється охоронно-пожежна сигналізація, індивідуальний. Саме особливості об’єктів не дають можливості щоразу використовувати той самий приклад кошторису, як шаблон. Однак, знати вартість обладнання та пусконалагоджувальних робіт при встановленні охоронно-пожежної сигналізації дуже важливо для замовника.

Отримати кошторис та дізнатися терміни реалізації проекту можна, заповнивши форму на сторінці «Розрахунок кошторису».