Блискавкозахист будівель

Проектування та монтаж

ПП КІПЦ «Брандмауер» проектує та проводить монтаж установок блискавкозахисту та здійснює весь комплекс підготовчих робіт пов’язаний із цим. Установка блискавкозахисту являє собою цілу систему технічних рішень і спеціального обладнання, що дозволяє перехопити блискавку і відвести її в землю. Таким чином, досягається захист будівлі від можливої пожежі і людей, що знаходяться в ньому, і поруч з ним від розрядів електрики, а електронних приладів від пошкодження високовольтним імпульсом. Наші фахівці накопичили достатній досвід розробки та монтування цих систем. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте систему, що ідеально підходить для вашого об’єкта, за збалансованою ціною та відповідає стандарту ДСТУ Б В.2.5-38:2008.

Види блискавкозахисту

Блискавкозахист будівель поділяється на:

  • зовнішню
  • внутрішню

Зовнішня система захищає від прямого влучення блискавки. Вона вловлює всі електричні розряди і відводить їх у землю по блискавкоприймальних мережах, тросах або стрижнях. Види блискавковідводів та заземлення в кожному випадку підбираються індивідуально, виходячи з фізичних параметрів об’єкта та просторової структури місцевості, на якій він розташований.

Основним завданням внутрішнього захисту від блискавки є захист від вторинних проявів атмосферної електрики, якими є наведені високовольтні імпульси. Здійснюється це за допомогою спеціального пристрою захисту від імпульсних перенапруг шляхом вирівнювання потенціалів на шині, яка поєднує всі протяжні металеві конструкції будівлі з контуром заземлення. Це найчастіше електромережі, труби водопостачання та опалення, архітектурні металоконструкції.

Як бачимо, встановлення блискавкозахисту є технічно складним завданням, що потребує професійного підходу. Правильні проектування та монтаж системи захисту від блискавки багато в чому визначають стабільність її параметрів, а значить ефективність і безперебійність роботи. Звертайтесь до нас і фахівці ПП КІПЦ «Брандмауер» підтримають вас та ваші проекти разом із провідними світовими виробниками обладнання.

Перейти на головну сторінку.