Модульний резервуар для води

Ефективна та недорога система зберігання рідин

Протипожежний центр «БРАНДМАУЕР» неухильно рухається шляхом надання своїм клієнтам найякіснішого обладнання для галузі пожежної безпеки. Ми постійно розширюємо асортимент продукції та послуг.
Раді повідомити про нашу нову пропозицію. Це модульний резервуар для води.

Сталеві модульні резервуари – це така форма зберігання, в якій деталі листового металу особливої ​​форми в бажаних обсягах кріпляться один до одного за допомогою болтів.

Модульний резервуар для води – простий та довговічний спосіб зберігання рідин. Він швидко і легко монтується, завдяки спеціальному кріпленню та чітким інструкціям зі збирання. за бажанням деталі можна замінити незалежно один від одного. Зварювання не потрібне. Резервуар ніколи не вступає в реакцію з рідиною, що в ньому міститься.

Модульный резервуар для воды, Модульний резервуар для води

Модульний резервуар

призначений для тривалого зберігання як технічної, так і питної води.

Модульний резервуар для технічної води

Такі види резервуарів виготовляються із гарячеоцинкованої сталі.

Покриття методом гарячого цинкування – один із найкращих методів захисту від корозії, що використовуються на сьогоднішній день. Відомо, що гаряче цинкування створює на металевій поверхні однорідну плівку великої товщини. При цьому забезпечується повний захист матеріалу, що проникає у всі області, включаючи гострі кути, порізи, поверхні отворів та зазори.

Модульний резервуар для питної води

Модульні резервуари для питної води виготовляються з нержавіючої сталі.

Якісна нержавіюча сталь AISI 304 є найбільш поширеним та універсальним типом нержавіючої сталі у світі. Цей матеріал, що містить 18% хрому і 8% нікелю, має відмінну формуваність і стійкість до корозії та відповідає всім жорстким вимогам до сталі для харчової промисловості.

Обслуговування модульного резервуару

Модульний резервуар для води розроблено для тривалої експлуатації. Як оцинкована, так і нержавіюча сталь є надзвичайно зносостійким матеріалом. Проте, технічне обслуговування та перевірка повинні проводитись для забезпечення гігієни та гарантованого терміну експлуатації.

Мінімальні вимоги до технічного обслуговування:
✅ перевірка затягування болтів не менше ніж один раз за шість місяців
✅ чищення внутрішньої поверхні ємності не менше ніж один раз за дванадцять місяців.

Виробництво

Усі цистерни та комплектуючі (метизи, прокладки, заглушки і т.д.) виготовляються в Туреччині на заводі компанії GÖKSUN A.Ş,.

ПП КІПЦ «Брандмауер» є авторизованим дилером продукції GÖKSUN A.Ş, в Украине, що гарантує адекватну ціну та високу якість від безпосереднього виробника цієї продукції.

Тип товару “Модульні резервуари” сертифікований по ISO 9001:2008.

Отримати безкоштовну конультацію та обговорити деталі замовлення можна з провідним менеджером, натиснувши на кнопку нижче.

Модульный резервуар для воды, Модульний резервуар для води

 ПП КІПЦ «Брандмауер»

Також наша компанія надає повний комплекс послуг із проектування, тестування, монтажу та обслуговування будь-яких систем пожежної безпеки. Ми використовуємо інженерні ноу-хау та багаторічний досвід роботи у сфері безпеки для захисту вашої житлової чи комерційної нерухомості.

Звертайтесь в ПП КІПЦ «Брандмауер» – завдання буде реалізована на вашому об’єкті професійно і не виходячи за зазначені рамки строку та кошторису.

Перейти на головну сторінку.