Інжинірингові та консалтингові послуги

Професіонали для професіоналів

Інжинірингові та консалтингові послуги є одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії ПП КІПЦ «БРАНДМАУЕР». Основним завданням інженерно-консультаційного забезпечення є аналіз та обґрунтування облаштування об’єкта системами протипожежного захисту. При цьому використовуються нормативні, технічні та організаційно-економічні рішення, які враховують усі ризики та дозволяють оптимізувати будь-які види ресурсів.

Інжинірингові та консалтингові послуги нашої компанії – це відокремлений у самостійну сферу діяльності комплекс послуг з підготовки та обслуговування будівництва та експлуатації промислових, інфраструктурних, сільськогосподарських та інших об’єктів з погляду пожежної безпеки.

Інжинірингові та консалтингові послуги

діляться на дві групи:

  • Послуги, пов’язані із підготовкою виробничого процесу. Зокрема, передпроектні, проектні, післяпроектні та спеціальні.
  • Послуги із забезпечення нормального перебігу процесу експлуатації. А саме, пов’язані з оглядом, випробуванням та обслуговуванням обладнання, а також підбором та підготовкою кадрів для цих робіт.

Инжиниринговые и консалтинговые услуги, Інжинірингові та консалтингові послуги

Зрозуміло, що цим у нашій компанії займається група висококваліфікованих конструкторів та інженерів. Наші фахівці допоможуть задовольнити як типові запити замовника, так і суто специфічні. Тут ми застосовуємо клієнтоорієнтований підхід, який є однією з базових цінностей ПП КІПЦ «Брандмауер». Надаючи інжинірингові та консалтингові послуги, ми допомагаємо нашим клієнтам вирішити будь-які завдання пожежної безпеки на їхніх об’єктах.

ПП КІПЦ «Брандмауер»

Звертайтесь у ПП КІПЦ «Брандмауер» — завдання буде реалізована на вашому об’єкті професійно і не виходячи за зазначені рамки строку та кошторису. В той же час, наші профільні спеціалісти, абсолютно безкоштовно, проведуть вам попередню консультацію у телефонному режимі.

Безкоштовна консультація

Консультація з питань пожежної безпеки здійснюється на підтримку нашої концепції клієнтоорієнтованого консалтингу. Її мета – інформування замовника про правильність виконання всіх вимог пожежної безпеки.
Зокрема, ви можете прояснити для себе такі питання, як:

  • забезпечення належного протипожежного режиму на об’єкті
  • підготовка необхідної документації перед та після перевірки органами державного пожежного нагляду
  • аналіз документів щодо раніше проведених перевірок та обстежень пожежної безпеки об’єкта замовника
  • вимоги до будівель та приміщень щодо планування, вогнестійкості, шляхів евакуації, димовидалення, засобів виявлення та гасіння пожежі.

Заявку на безкоштовну консультацію в письмовому вигляді можна залишити тут.

Перейти головну сторінку.