Активний блискавкоприймач «IONIA»

Ефективна та недорога система захисту від блискавки

Блискавка несе у собі багато небезпек. Наслідки ії удару дуже руйнівні. Щоб убезпечити себе і власність від непоправних втрат, необхідна система захисту. Здійснити купівлю, монтаж та обслуговування сучасних установок блискавкозахисту можна в ПП КІПЦ «БРАНДМАУЕР».

Активне блискавковідведення – це відмінний вибір для реалізації зовнішнього блискавкозахисту. Цей тип блискавкоприймачів має вбудоване джерело високої напруги, яке подає імпульс на гострий шпиль пристрою. Таким чином забезпечується виключно ранній розвиток довгого зустрічного стримеру, що перехоплює блискавку на більш далекій відстані від об’єкта, що захищається. Залежно від висоти установки активного блискавковідводу, гарантовано забезпечується захист території радіусом до 214 метрів.

Активный молниеотвод, Активний блискавкоприймач

Активний блискавкоприймач щоглового типу «IONIA»

виготовлений з нержавіючої сталі, що виключає можливість електрохімічної корозії. Активний модуль має функцію ранньої стримерної емісії ESE (Early Streamer Emission – рання стримерна емісія) і також зроблений з нержавіючої сталі та поміщений усередину корпусу стрижня. Працює автономно без використання зовнішнього акумулятора, заряджається від зовнішнього електричного поля. Цієї природної енергії достатньо для випромінювання високовольтних імпульсів, що створюють висхідний стрімер.

Як це працює?

Генератор іонів блискавковідводу «IONIA» створює оптимальні умови для створення штучного висхідного стримеру до того, як будь-який природний висхідний стрімер перехопить низхідний заряд атмосферної електрики.

Дія розвивається у три етапи:

  • накопичення заряду в генераторі іонів блискавкоприймача «IONIA» відбувається так само швидко і в тих же пропорціях, що і збільшення потужності навколишнього електричного поля
  • створення електричного поля здійснюється завдяки центральній індуктивній системі та підсилювачам напруги. Активне блискавковідведення створює своє електричне поле, заряд якого протилежний заряду присутнього природного електричного поля.
  • захоплення та розсіювання блискавки відбувається коли ініціюється висхідний стрімер, який зустрінеться, замкнувши ланцюг з блискавкою, що сходить. Після цього, рекомбінуючись з нею, за системою заземлення розвантажить усю потужність електричного заряду блискавки в землю, де той безпечно розсіється.

Технічні характеристики та сертифікати

  • Висота: 59 см
  • Діаметр іонного блоку: 125 мм
  • Діаметр стрижня: D20
  • Діаметр щогли: 2 ″
  • Вага: 3.1 кг

Країна-виробник – Туреччина. Гарантія – 10 років.
Активне блискавковідведення повністю відповідає міжнародним стандартам: NFC 17-102, ISO 9001 та ISO 14001. Проектування та монтаж виконується за стандартами ДСТУ EN 62305: 2012 «Блискавкозахист» (європейський стандарт IEC 62305-2010).

Обслуговування блискавкоприймача

Ніяка система захисту від блискавки не буде максимально ефективною, якщо її регулярно не обслуговувати. Профільні фахівці повинні перевіряти зовнішні блискавковідводи після кожного удару блискавки, щоб переконатися в їхньому справному робочому стані, але, в будь-якому випадку, не рідше одного разу на рік.

Замовити активне блискавковідведення

типа «IONIA» можна у нашому магазині.

 ПП КІПЦ «Брандмауер»

є ексклюзивним дистриб’ютором торгової марки IONIA на території України. Це гарантує повне документальне оформлення угоди, високу якість товару та низьку ціну від виробника. Також наша компанія надає повний комплекс послуг з проектування, тестування, монтажу та обслуговування будь-яких систем захисту від блискавки. Ми використовуємо інженерні ноу-хау та багаторічний досвід роботи у сфері безпеки для захисту вашої житлової чи комерційної нерухомості.

Проектування та монтаж установок блискавкозахисту – це складний та відповідальний процес. Довірте його спеціалістам нашої організації.

Звертайтесь у ПП КІПЦ «Брандмауер» – завдання буде реалізовано на вашому об’єкті професійно і не виходячи за зазначені рамки терміну та кошторису.

Активный молниеотвод, Активний блискавкоприймач

Перейти на головну сторінку.